Nákupní vozíky

Čistota nákupních vozíků?

Proč je důležité i pro vaší prodejnu?

Čištění nákupních vozíků není nový nápad. Existuje několik řešení jako mini-auto-myčka, vysokotlaký čistič, a nebo ruční čištění. Kterékoliv z těchto řešení dokáže odstranit jen prach a špínu.

Problém je ale v tom, že zatím co znečištění je viditelné, skutečný zdroj nebezpečí zůstává neviditelný!!!

Mnohé celosvětové i domácí výzkumy prokázaly, že nákupní vozíky jsou jedním z předmětů, nejvíc infikovaných viry, kterých se dotýkáme dnes a denně. Nejde jen o rukojetě vozíků, ale i koš může být kontaminován chemickými produkty (roztoky, čističi, barvami,..) nebo zbytky organických látek (masa, mléka,..) a na to samé místo bychom mohli položit třeba chleba, …

A i když jsme zvyklí mýt si ruce po použití toalety, nevěnujeme téměř žádnou pozornost nebezpečí, které na nás číhá během nakupování. A přitom rukojeť nákupního vozíku je nosičem mnohem většího množství patogenních látek než klika veřejných záchodků. A to jsme ještě nemluvili o epidemických onemocněních.

Naše technologie parního čištění vozíků umožňuje:

– stejného výsledku jako u dezinfekce medicínského vybavení (autokláve)

nepoužívat chemické prostředky

nezanechávat žádný odpad

Naším cílem je poskytovat servis, který zvýší spokojenost zákazníka, pokud věnujeme pozornost jeho zdraví a tím znásobíme návštěvnost prodejny.