Co dělám?

Firma BezFleku Vysočina se dlouhodobě zabývá čištěním a to v široké oblasti (domácnost, menší provozy, restaurace, hotely, sklady, velké průmyslové provozy, ale i auta, karavany, kamiony, zemědělské stroje, lodě i letadla. Ke své práci využívám nejnovější technologie i techniku, ale přitom zachovávám léta osvědčené praktiky, které se vždy osvědčili.

V současné době jsem se začal více věnovat čištění starých památkových budov a staveb a tím tak zachovávat tyto nádherné památky co v nejlepším stavu, aby dělala radost nám i dalším pokolením.

Mým cílem a snahou je vždy dosáhnout nejlepšího výsledku tak aby byl zákazník spokojený a i já byl spokojený se svou prací. Proto nadále rozšiřujeme a zdokonalujeme své služby ku prospěchu zákazníka. Nově využívám prostředek z oblasti NANOTECHNOLOGIE, která se už hojně projevuje jak v oblasti domácnosti tak i v průmyslu. Jedná se o impregnaci kterou aplikujete na určitou věc (sedačku, křeslo, koberec, oblečení) a ta má za výsledek odpuzení vody a nečistot a tak vydrží delší dobu čisté a není náchylná na zašpinění.